domek

Ekskluzywny zespół 14 wolnostojących budynków jednorodzinnych - Rezydencje Wesoła – powstaje w warszawskiej gminie Wesoła, na skraju Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, u zbiegu ulicy Mazowieckiej i Brzozowej.

 

Nie przypadkowo wybrany, niemal dwuhektarowy teren przeznaczony jest dla tych, którzy z jednej strony poszukują ciszy i spokoju a jednocześnie potrzebują bliskości przedszkoli, szkół i miejsc rekreacji.

 

Bardzo ważne dla tej lokalizacji jest również doskonałe skomunikowanie z centrum Warszawy. Połączenie zapewniają linie miejskie i kolejka SKM. Jedynie dwa kilometry dzielą przyszłych mieszkańców od wjazdu na zaprojektowaną obwodnicę stolicy.

 

Piękny dom i duży ogród wymagają jednak wyjątkowej oprawy. Dlatego też, podjazdy do dwustanowiskowego garażu oraz chodniki wykonane zostaną z kostki granitowej, a duże tarasy i stylowe balkony zostaną wyłożone kamiennymi płytami, doskonale komponującymi się z delikatnym kolorem elewacji.

 

Zwarta, stylizowana bryła klasycznej Rezydencji demonstruje gust i podkreśla wyjątkowość jej mieszkańców. Klasyczny styl architektoniczny nie przeszkadza jednak w zaprojektowaniu i użyciu wewnątrz domu najnowszych a zarazem sprawdzonych rozwiązań technicznych. Jednym z nich jest wyposażenie Rezydencji w instalację domu inteligentnego, pozwalającą sterować każdym odbiornikiem energii elektrycznej, nagłośnieniem, alarmem czy ogrzewaniem – i to zarówno w domu jak i z zewnątrz - przez internet.

 

 

ul. Mazowiecka 36A lok. 1
05-077 Warszawa Wesoła

tel. 608 415-915


biuro@inspiro.waw.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Bardzo dobra komunikacja z centrum Warszawy poprzez zmodernizowany węzeł Marsa- Płowiecka-Trasa Siekierkowska
  • Kolejka SKM
  • Linie autobusowe miejskie
  • 2 km do planowanej obwodnicy Warszawy

 

Linki:

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Dowiedz się więcej na stronie polityki prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij