INSPIRO P&R Bogdańscy spółka komandytowa, została założona w 2007 roku przez osoby, które swoje kilkunastoletnie doświadczenie zbierały w branży budowlanej i finansowej. Takie połączenie daje gwarancję, że zarówno standard wykończenia realizowanej inwestycji jak również jej finansowanie i obsługa prawna będą przebiegały na najwyższym poziomie.

 

Naszym celem jest budowa domów, w których użyte materiały, przyjęte rozwiązania oraz standard wykonania, od początku do końca inwestycji będą na pierwszym planie.

 

Po sukcesie, jakim było oddanie w grudniu 2008 r. osiedla 40 segmentów na osiedlu Słoneczna Białołęka, przystąpiliśmy do nowej inwestycji jaką jest ekskluzywny zespół 14 wolnostojących budynków jednorodzinnych - Rezydencje Wesoła.

 

Potwierdzeniem naszego zaangażowania i jakości było przyznanie nam w 2008 i 2009 roku przez Europejską Kapitułę Jakości i Ekologii Certyfikatu GWARANCJA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI.

 

W najbliższym czasie planujemy, rozpoczęcie kolejnych inwestycji w gminie Wesoła i Sulejówek.

 

Oprócz zawieranych umów i standardowo udzielanych gwarancji, udzielamy najlepszej gwarancji jaką możemy dać, czyli firmujemy całe przedsięwzięcie swoim nazwiskiem.

 

Nasze motto to: "Tworzyć miejsca, w których chciałoby się zamieszkać."

 

ul. Mazowiecka 36A lok. 1
05-077 Warszawa Wesoła

tel. 608 415-915


biuro@inspiro.waw.pl
Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Dowiedz się więcej na stronie polityki prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij